Профспілка

У комунальному некомерційному підприємстві “Оржицький центр ЦПМСД” працівники входять до двох профспілкових оргвнізацій :

  1. Первинна профспілкова організація КНП «Оржицький ЦПМСД»( голова Яненко А.І.)
    Вільна профспілка « Здоров’я» (голова Суркова Н.А.)

Щороку профком затверджує графік відпусток в кожному підприємстві чи установі охорони здоров’я, адже графік відпусток — обов’язковий локальний нормативний акт, який визначає черговість надання оплачуваних відпусток у календарному році.

Граничний термін для затвердження щорічного графіка відпусток – 5 січня. Але рекомендуємо стимулювати розробку графіка відпусток і його затвердження до кінця поточного року, що дозволить завчасно планувати і відпочинок працівників і фонд оплати праці. Наявність графіка дає можливість своєчасно підготувати наказ по підприємству, виплатити працівнику заробітну плату за час відпустки («відпускні») і навіть відправити у відпустку працівника, котрий з якихось причин відмовляється його використовувати.

Закон про відпустки зобов’язує адміністрацію складати графік лише щорічних відпусток (основної та додаткових), але доцільно включати до графіка всі інші оплачувані відпустки, найчастіше це додаткові відпустки працівникам, які мають дітей.